🔴 مرحبا به فائزه!

✍️ #محمدصادق_کوشکی

🔹 #فائزه_هاشمی_رفسنجانی در مصاحبه اخیرش چهره واقعی « اصلاحات» را به نمایش گذاشت، بدون بزک و گریم و رتوش. اصلاح طلبی یعنی همه آنچه فائزه گفت...!

🔸 فائزه آن قدر شجاع بود که پچ‌پچه های اندرونی اصلاح‌طلبان را با صدای بلند فریاد بزند و مردم را با حقیقت اصلاح طلبی آشنا کند.

✅ بالاخره روزی باید ماهیت« #سرطان_اصلاحات» برای مردم افشا می شد و چه کسی بهتر و صریح‌تر از #دختر_خلف_هاشمی_رفسنجانی برای شفاف کردن آنچه جبهه اصلاحات از آمریکا و اروپا برای مردم ایران خواسته بود : افزایش تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی!

🔹 فائزه خیلی شریفتر از اصلاح طلبانی است که بارها برای #کاخ_سفید نامه نوشتند و بیشتر شدن و سخت تر شدن تحریم‌ها علیه مردم ایران را درخواست کردند. چون فائزه آرزوی افزایش تحریم‌ها را داشت اما #اصلاح_طلبان برای افزایش تحریم‌ها اقدام کردند.

🔸 گناه فائزه این بود که بر خلاف اصلاح‌طلبان دروغ نگفت و #نفاق پیشه نکرد اما #جبهه_اصلاحات از یک طرف برای جدی تر شدن تحریم‌ها با #کاخ_سفید رایزنی و لابی می کرد و از طرف دیگر خود را نگران فشار تحریم‌ها بر مردم نشان می داد و برای رفع تحریم ها نابودی صنعت هسته ای و پذیرش FATF و کنوانسیون پالرمو و اجرای برجام موشکی و منطقه ای را تجویز می کرد!

💢 در جبهه اصلاحات فقط یک مرد پیدا می شود و او هم « #فائزه_هاشمی_رفسنجانی» است.

#سیاسی
➖➖➖➖➖➖➖
📡 بهترین تحلیل‌های روز را در خیابان انقلاب بخوانید.👇
https://sapp.ir/kh.enghelab
@Emad313

نظرات