❌ میگه چرا نیروگاه هسته ای بوشهر به داد کمبود برق نمیرسه!

یکی نیست بگه این نیروگاه فقط 1000مگاوات برق تولید میکنه یعنی 2درصد برق کشور!
قرار بود 20000 بشه که شما نابودش کردید...
فغان از بیسوادی اینها

اگر نیروگاه هسته ای برق داشتیم امروز مجبور به استفاده از مازوت نبودیم که هوای شهرها را اینجوری آلوده کنه

#سرطان_اصلاحات
____________________________________________
🔺چین جاسوسان سازمان جهانی بهداشت را به کشورش راه نمی دهد!

🔹رییس سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد: چین مانع ورود تیم سازمان بهداشت جهانی برای بررسی و تحقیق درباره بیماری کرونا شده است و ویزای هیئت سازمان بهداشت جهانی برای سفر به ووهان تأیید نشده است/ جماران

👌آیا ایران سرزمین فتح شده ی سازمان بهداشت جهانی هم روزی آزاد و مستقل خواهد شد؟!
____________________________________________انتخاب/ نماينده مجلس درباره طرح مجلس براي نابودي اسراييل تا سال ۱۴۲۰، گفت: اسراييل يک رژيم خودخوانده است و ما آنان را به رسميت نشناختيم و بر همين اساس چرايي اعلام جنگ عليه آنان معنايي ندارد. ما فلسطين را به رسميت مي‌شناسيم. اسراييل نيرو‌هاي ما را علنا ترور کرد و به اقدام جنايت کارانه خودش نيز افتخار مي‌کند؛ بنابراين اين اقدام مجلس، کاملا روشن است.

الله‌وردي دهقاني در پاسخ به اين پرسش که اهداف مجلس از طرح نابودي اسراييل تا سال 1420 و عدم مذاکره با آمريکا، چه بود، گفت: وقتي که دشمنان ما به صورت علني و رسمي تروريسم دولتي و جهاني خودشان را عليه ما ايجاد کرده است، ما هم اسراييل را به عنوان يک غده سرطاني و نظام نامشروع، کودک کش، غاصب و نژاد پرست را مورد خطاب خود قرار مي‌دهيم. ما هميشه رژيم صيونيستي را به رسميت نشناخته و تاکيد بر بازگشت سرزمين‌هاي اشغالي به فلسطين داريم.

نماينده ورزقان در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: اسراييل رژيم ساخته و پرداخته استکبار جهاني امثال آمريکا و انگليس و فرانسه است. اسراييل عامل بحران جهاني به ويژه در منطقه خاورميانه است. زماني که آنان عملا و رسمي و علني چهره‌هاي نظامي و علمي ما را ترور مي‌کنند، اين يعني چنين رژيمي لکه فساد در جهان است که تمام پروتکل‌ها و قوانين جهاني را زيرپا گذاشته است و به دنبال از ميان برداشتن نظام‌هايي است که در حال مبارزه با تروريسم و ظلمگويي و ستمگري هستند، است.

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي در حمايت از تصويب طرح اخير مجلس براي نابودي اسراييل و عدم مذاکره با آمريکا، گفت: ما با اين اقدام خواستيم به دنيا اعلام کنيم که يک نظامي در جهان هستي وجود دارد که جلوي زورگويي رژيم صهيونيستي ايستادگي کرده و از حق مظلومان دفاع مي‌کند. ما اين رفتار را از مکتب عاشورا ياد گرفتيم که بايد جلوي ظلم و ستم ايستاد و علم مبارزه و جهاد را برافراشت. اساسا در مکتب شيعيان نيز اين تفکر جهادي و ظلم ستيزي يکي از ارکان اساسي ماست و ما بارها گفتيم که هرجايي اسراييل عليه مظلومان اقدامي کند، ما مقابل آنان خواهيم بود و هيچ ترسي نداريم. همچنانکه هميشه پيروز بوديم و فرزندان امام خميني(ره) و امام خامنه‌اي بودند که باعث شدند، اسراييليان هميشه و همه جا احساس ترس و نامني داشته باشند.

وي در پاسخ به اين پرسش که چرا مجلس در طرح اخير خودش مصوب کرده که ايران نبايد با آمريکا مذاکره کند گفت: اساس جمهوري اسلامي ايران مذاکره است ولي مساله مهم آن است که اين مذاکره قرار است در چه شرايطي و با چه وضعيتي انجام شود؟ مذاکره نبايد به معناي آن باشد که در قالب آن بخواهيم تسليم اراده دشمنان شويم و آنچه را که غرب و آمريکا در جنگ برابر ما به دست نياورد را در قالب مذاکره عليه ما به سرانجام برساند.

دهقاني ادامه داد: تجربه نشان داده که آمريکا هيچگاه به تعهدات خودش در عرصه جهاني متعهد نبوده است و لذا آنان براي مذاکره با ما بايد ضمانت اجرايي بدهند. چراکه عرصه جهاني نه قوه قضاييه و نه نيروي انتظامي و پليس دارد که اگر کسي دچار تخلف شد، با آن متخلف برخورد شود. متاسفانه در عرصه جهاني هرکسي، زور بيشتري داشته باشد از منافع و اهداف خودش دفاع مي‌کند. بنابراين براي مذاکره نياز به اين است که قدرتمند باشيد وگرنه تا زماني که طرف مقابل نخواهد به تعهدات خودش عمل کند، مذاکره کردن يک کار عبث و بيهوده است.

نماينده ورزقان در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه رهبري بارها تاکيد کردند که مذاکره با کسي که زباني جز زبان زور نمي‌فهمد بي‌فايده است، گفت: ما در برجام امتيازات زيادي داديم و در مقابل مي‌خواستيم امتياز جزيي از طرف مقابل بگيريم و طرف مقابل به همين تعهدات خودش نيز عمل نکرد. ترامپ بدکاره و قمارباز 4 سال تمام دست به هر جنايتي زد و منتظر ماند تا با ما بتواند مذاکره کند ولي ما با او مذاکره نکرديم و حتي مردم آمريکا به اين نتيجه رسيدند که با زبان زور نمي‌توان با جهان صحبت کرد. امروز امتناع ايران از مذاکره با آمريکا خيلي موضع بالاتري از مذاکره با لبخند و دست خالي برگشتن و ماندن است.

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه ما با کشورهايي مذاکره خواهيم کرد که احترام متقابل را رعايت کرده و به تعهدات خودشان عمل کنند، گفت: اگر آمريکا به برجام برگردد و تمام تعهدات خودش را بدون قيد و شرط عملياتي کرده و جبران خسارت نموده و تضمين براي رعايت برجام در آينده بدهد ما آن زمان مي‌توانيم درباره مذاکره با آنان فکر کرده و تصميم گيري کنيم. ولي واقعيت آن است که آنان فقط زبان زور را مي‌فهمند و بر همين اساس هرچه ما قوي‌تر بشويم بهتر مي‌توانيم در مذاکرات عمل کنيم.

وي گفت:ما و همه نهادها و دستگاه‌هاي رسمي کشور براي يک ملت و يک حکومت هستند و در کنار هم هستيم. شايد متفاوت فکر کنيم ولي هدف و رهبري و سياست‌هاي کلان ما يکسان است و هيچکدام از اين اشتراکات را فداي ديگري نمي‌کنيم. مجلس نيز براي حمايت از دولت اين طرح را ارائه کرده است تا اگر فردا روزي دولت آمريکا خواست با ايران مذاکره کند، دولت ما دست پري داشته باشد و بگويد که در داخل ايران چنين نظرات و چنين افراد شجاعي هستند.

وي افزود: الان چند سالي مي‌شود که آمريکا از برجام خارج شده است و خسارات زيادي را به ايران تحميل کرده است. ما تاکيد بر اين مساله داريم که اگر بناي انجام مذاکرات ديگري باشد، نبايد اتفاقات گذشته تکرار شود. آنان بايد متعهد شده و در اين خصوص تضمين بدهند.

اين نماينده مجلسي در بخشي ديگر با اشاره به طرح مجلس براي نابودي اسرائيل تا 1420 تصريح کرد: اين بهانه‌اي به دست آنان نمي‌دهد. مطمئن باشيد که اگر اسراييل تا امروز زورش به توان نظامي ايران مي‌رسيد لحظه‌اي را براي آسيب زدن به ايران دريغ نمي‌کرد. آنان از جاي خودشان نمي‌توانند تکان بخورند، چراکه در مشت ايران هستند.

نماينده ورزقان در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: زماني آنان جنوب لبنان را تصرف کرده بودند و رزمندگان لبنان کاري نمي‌توانستند انجام بدهند و همين طور زماني نيروهاي فلسطيني و غزه برابر اسراييل سنگ پراني مي‌کردند ولي حالا هر اقدامي از سوي اسراييل را متقابلا نيروهاي حزب الله لبنان پاسخ مي‌دهد و اسراييل حالا مورد هدف‌هاي موشکي غزه قرار مي‌گيرد. اسراييلي‌ها زماني روياي کشورگشايي تا نيل و فرات را داشتند ولي حالا در نوار غزه گير افتادند. همت مبارزان منطقه‌اي باعث شده تا آنان دائما احساس خطر داشته باشند.

دهقاني با اشاره به متحدان اسراييل در منطقه، گفت: اسراييل از دهه‌ها قبل رفت و آمد خودش را با برخي کشورها براي کسب مشروعيت خودش آغاز کرده بود و امروز همان ديدارها علني شده است ولي هيچ کدام از اين مسائل دردي را براي اسراييل دوا نمي‌کند و بسياري از تحليل‌گران و صاحب نظران اعتقاد دارند که با اين وضعيتي که در منطقه و جهان در حال جريان است به زودي اسراييل دچار فروپاشي خواهد شد، شايد 10 سال زودتر يا ديرتر ولي اين اتفاق حتمي خواهد بود.

،#وعده_صادق
#Emad

نظرات